Členové:

Anna Kašparová - Karkulka
Barbora Nývltová - Kečup

Pár vět o nás:
Myšlenka nového roverského kmene se zrodila již před nějakou dobou v malém kruhu mladých vedoucích a rádců v našem středisku. Slovo dalo slovo a my se začali nepravidelně vídat při nejrůznějších setkáních. Postupem času jsme k sobě přizvali další a další členy, takže jsme se rázem dostali na hranici 11 aktivních členů. Zatím roverský kmen nejsme, ale fungujeme jako volné společenství roverů a rangers. Naše činnost je do značné míry omezena tím, že všichni se zároveň podílíme na vedení v našem středisku – na úrovni družin i oddílu. Kromě tohoto velmi důležitého poslání se ale chceme podílet na službě společnosti i sobě dalším způsobem, a to právě prostřednictvím roverského programu.

Založení oficiálního roverského kmene je naším velkým cílem a snem. Chceme vytvořit společenství, které nás bude naplňovat, rozvíjet a podporovat. Společenství, ve kterém se sami budeme cítit dobře, kde budeme hledat motivaci a díky kterému budeme mít možnost naplňovat roverské heslo Sloužím!

Tomu všemu jdeme vstříc prostřednictvím společných výprav a zejména roverských schůzek, na kterých probíhá nejrůznější program a aktivity. Věříme, že se nám co nejdříve náš sen splní a že se naše řady budou rozrůstat o stejně smýšlející bratry a sestry. Máme společnou vizi, máme chuť a motivaci.

Vůdkyně kmene:
Kristýna Straková