Informace o předprodeji

Předprodej bude zahájen od 5.11. v knihovně ve Rtyni v Podkrkonoší - otevírací dobu knihovny naleznete zde: www.mkrtyne.cz V knihovně není možné zarezervovat lístky dopředu přes telefon, ale pouze zakoupit na místě.

Pro mimortyňské zájemce o lístky bude možnost rezervace přes mail: ples@skaut-rtyne.cz. Tato možnost je přednostně určena pro mimortyňské občany, kteří nemají možnost dostat se do knihovny. Do rezervace přes mail nezapomeňte uvést: Vaše jméno, bydliště, počet lístků k rezervaci. Rezervace je platná pouze po obdržení potvrzovacího mailu. Prosíme o trpělivost z důvodu vyřizování většího množství rezervací. Rezervované lístky budou k dispozici přímo na plese u pokladny do 21:00.

Z důvodu nového zákona o osobních údajích jsme dále nemohli zajistit online předprodej, jak tomu bylo v minulých letech.

Cena lístku: 150,- Kč

Počet míst jsme navýšili, tudíž věříme, že se dostane na všechny zájemce.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou