Na doma

Ještěrky
Nováčci

Kdo nás podpořil v roce 2019

V roce 2019 jsme od Města Rtyně v Podkrkonoší obdrželi dotaci ve výši 70 000,- Kč. Finanční prostředky byly použity na nákup přívěsu, který bude velkým pomocníkem při zajišťování jednotlivých skautských akcí. Skautské klubovny dostaly nové okenice, stoly a částečně byly financovány i dveře. Nakoupili jsme odborné materiály ve skautských obchodech, vybavili jsme novou kuchyňku a někteří členové se zúčastnili kurzů a seminářů. Část střediska se vydala na paintball.

Za finanční prostředky velice děkujeme.

V roce 2019 jsme od Obce Havlovice obdrželi dotaci ve výši 20 000,- Kč. Nechali jsme vyrobit dva nové stojany na vlajky, došlo k obnovení lékárniček. Jednoho člena jsme vyslali na Čekatelský kurz a do klubovny jsme zakoupili nový velký stůl.

Za finanční prostředky velice děkujeme.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy/ JUNÁK – svaz skautů a skautek ČR, Královéhradecký kraj

Za dotaci ve výši 30 986,- Kč byly koupeny nové skříně a částečně financovány dveře v jedné z kluboven.

Finanční dar

V roce 2019 jsme obdrželi finanční dar od manželů Brátových. Pan Brát na své vlastní náklady také zrekonstruoval kuchyňku v dívčí klubovně.

Velice se vážíme finančního daru a nového kuchyňského koutu. Děkujeme.