Registrace 2021

I. oddíl - chlapecký Rtyně:
Jeleni

II. oddíl - dívčí Rtyně:
Berušky

III. oddíl Medvědi Havlovice:
Mufloni
Ještěrky

Využití dotací za rok 2020

I v letošním roce 2020 využilo naše skautské středisko dotačního programu města Rtyně v Podkrkonoší určeného spolkům. Tyto finanční prostředky byly rozděleny na dvě části, a to materiálně-technické vybavení a aktivity. Pořídili jsme plynovou lednici, která zajistí hlavně na táborech lepší podmínky pro skladování potravin. Byl zakoupen projektor s plátnem, který využijeme při našich poradách a akcích pro veřejnost. Kobercem jsme zútulnili část chlapecké klubovny. Menší částka byla využita na i nákup nátěru na klubovny. Čtyřem družinám byly vyrobeny nové vlajky. Zakoupili jsme také vzdělávací publikace a doplňky ke krojům.

Obec Havlovice náš spolek též podpořila dotací. Ta byla využita pro nákup taburetů a polštářů, které dobře poslouží při dužinových schůzkách.

Velice si tohoto ceníme a děkujeme za poskytnuté finanční prostředky, které se snažíme plnohodnotně využít při naší činnosti a tím zlepšovat i zázemí pro naše členy.

Dále zde musíme poděkovat za sponzorský dar i panu Luňákovi z Červeného Kostelce ve formě servisu komínů a topidel.